Споредете до 4 продукти:

Shinko R525 110/100 D18 64M

Shinko

Shinko R525110/100 D18 64M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
110
Висина:
100
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
M
EAN:
4250663603964

Највисока цена:  105,8 €

Цена по парче

105,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот