Споредете до 4 продукти:

Shinko R525 100/90 D19 57M

Shinko

Shinko R525100/90 D19 57M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
M
EAN:
4250663603230

Највисока цена:  95,4 €

Цена по парче

95,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот