Споредете до 4 продукти:

Shinko R016 Verge 160/60 ZR17 69W

Shinko

Shinko R016 Verge160/60 ZR17 69W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
160
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
W
EAN:
8809692872467

Највисока цена:  159,7 €

Цена по парче

159,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот