Споредете до 4 продукти:

Shinko R010 180/55 ZR17 73W

Shinko

Shinko R010180/55 ZR17 73W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
W
EAN:
8809692872405

Највисока цена: 

Назад кон врвот