Споредете до 4 продукти:

Shinko R009 170/60 ZR17 72W

Shinko

Shinko R009170/60 ZR17 72W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
170
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
W
EAN:
8809692872269

Највисока цена: 

Назад кон врвот