Споредете до 4 продукти:

Shinko R006 RR 140/60 R18 64V

Shinko

Shinko R006 RR140/60 R18 64V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
140
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
V
EAN:
8809692872207

Највисока цена:  145,1 €

Цена по парче

145,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот