Споредете до 4 продукти:

Shinko R006 130/70 D12 59J

Shinko

Shinko R006130/70 D12 59J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
J
EAN:
4250663604671

Највисока цена:  57,9 €

Цена по парче

57,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот