Споредете до 4 продукти:

Shinko R003 170/60 ZR17 72W

Shinko

Shinko R003170/60 ZR17 72W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
170
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
W
EAN:
8809692871897

Највисока цена:  171,9 €

Цена по парче

171,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот