Споредете до 4 продукти:

Shinko R 230 Tour Master 130/90 D17 74V

Shinko

Shinko R 230 Tour Master130/90 D17 74V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
V
EAN:
8809692871323

Највисока цена:  153,6 €

Цена по парче

153,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот