Споредете до 4 продукти:

Shinko R-011 VERGE RADIAL 200/50 ZR17 75W

Shinko

Shinko R-011 VERGE RADIAL200/50 ZR17 75W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
200
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
W
EAN:
8809692871095

Највисока цена: 

Назад кон врвот