Споредете до 4 продукти:

Shinko R-011 Verge 300/35 R18 87V

Shinko

Shinko R-011 Verge300/35 R18 87V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
300
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
8809692871125

Највисока цена: 

Назад кон врвот