Споредете до 4 продукти:

Shinko R-011 Verge 160/60 ZR17 69W

Shinko

Shinko R-011 Verge160/60 ZR17 69W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
160
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
W
EAN:
8809692871057

Највисока цена: 

Назад кон врвот