Споредете до 4 продукти:

Shinko R-003A 200/50 ZR17 75W

Shinko

Shinko R-003A200/50 ZR17 75W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
200
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
W
EAN:
8809692872320

Највисока цена:  183,9 €

Цена по парче

183,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот