Споредете до 4 продукти:

Shinko R-003A 190/50 ZR17 73W

Shinko

Shinko R-003A190/50 ZR17 73W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
190
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
W
EAN:
8809692872313

Највисока цена: 

Назад кон врвот