Споредете до 4 продукти:

Shinko F540 70/100 D19 42M

Shinko

Shinko F54070/100 D19 42M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
70
Висина:
100
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
42
Индекс на брзина:
M
EAN:
4250663603094

Највисока цена: 

Назад кон врвот