Споредете до 4 продукти:

Shinko F250F MT90 D16 73H

Shinko

Shinko F250FMT90 D16 73H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
MT90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692871354

Највисока цена: 

Назад кон врвот