Споредете до 4 продукти:

Shinko F250 MH90 D21 56H

Shinko

Shinko F250MH90 D21 56H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
MH90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692871378

Највисока цена: 

Назад кон врвот