Споредете до 4 продукти:

Shinko F230 100/90 D18 56V

Shinko

Shinko F230100/90 D18 56V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
V
EAN:
8809692871187

Највисока цена: 

Назад кон врвот