Споредете до 4 продукти:

Shinko F009 120/70 ZR17 58W

Shinko

Shinko F009120/70 ZR17 58W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
W
EAN:
8809692872245

Највисока цена:  119,2 €

Цена по парче

119,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот