Споредете до 4 продукти:

Shinko F005 120/60 ZR17 55W

Shinko

Shinko F005120/60 ZR17 55W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
120
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
W

Највисока цена: 

Назад кон врвот