Споредете до 4 продукти:

Shinko F-011 Verge 140/75 R17 67V

Shinko

Shinko F-011 Verge140/75 R17 67V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
140
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
67
Индекс на брзина:
V
EAN:
8809692871019

Највисока цена:  113 €

Цена по парче

113 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,32 €

Назад кон врвот