Споредете до 4 продукти:

Shinko F-011 Verge 120/60 ZR17 55W

Shinko

Shinko F-011 Verge120/60 ZR17 55W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
120
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
W
EAN:
8809692870999

Највисока цена:  127,5 €

Цена по парче

127,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот