Споредете до 4 продукти:

Shinko E805 150/70 B18 70Q

Shinko

Shinko E805150/70 B18 70Q

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
150
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
Q
EAN:
0745125243399

Највисока цена:  125,2 €

Цена по парче

125,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот