Споредете до 4 продукти:

Shinko E805 150/70 B17 69Q

Shinko

Shinko E805150/70 B17 69Q

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
150
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
Q
EAN:
0745125243351

Највисока цена: 

Назад кон врвот