Споредете до 4 продукти:

Shinko E805 120/90 D18 65R

Shinko

Shinko E805120/90 D18 65R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
R
EAN:
0745125243375

Највисока цена:  91,2 €

Цена по парче

91,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот