Споредете до 4 продукти:

Shinko E804 90/90 D21 54T

Shinko

Shinko E80490/90 D21 54T

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
T
EAN:
0745125243320

Највисока цена:  95,5 €

Цена по парче

95,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  18,14 €

Назад кон врвот