Споредете до 4 продукти:

Shinko E804 120/70 R19 60H

Shinko

Shinko E804120/70 R19 60H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870951

Највисока цена:  114,8 €

Цена по парче

114,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  18,14 €

Назад кон врвот