Споредете до 4 продукти:

Shinko E804 110/80 B19 59Q

Shinko

Shinko E804110/80 B19 59Q

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
Q
EAN:
0745125243306

Највисока цена: 

Назад кон врвот