Споредете до 4 продукти:

Shinko E705 4.10 D18 59P

Shinko

Shinko E7054.10 D18 59P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
4.10
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
P
EAN:
8809692871538

Највисока цена: 

Назад кон врвот