Споредете до 4 продукти:

Shinko E705 170/60 R17 72H

Shinko

Shinko E705170/60 R17 72H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
170
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692871620

Највисока цена: 

Назад кон врвот