Споредете до 4 продукти:

Shinko E705 150/70 R18 70V

Shinko

Shinko E705150/70 R18 70V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
150
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
V
EAN:
0745125243221

Највисока цена: 

Назад кон врвот