Споредете до 4 продукти:

Shinko E705 130/80 D17 65H

Shinko

Shinko E705130/80 D17 65H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
H
EAN:
0745125243160

Највисока цена:  107,5 €

Цена по парче

107,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот