Споредете до 4 продукти:

Shinko E705 110/80 R19 59H

Shinko

Shinko E705110/80 R19 59H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692871590

Највисока цена:  106,7 €

Цена по парче

106,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,32 €

Назад кон врвот