Споредете до 4 продукти:

Shinko E270SW 5.00 D16 72H

Shinko

Shinko E270SW5.00 D16 72H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870753

Највисока цена:  141,2 €

Цена по парче

141,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,32 €

Назад кон врвот