Споредете до 4 продукти:

Shinko E270SW 4.50 D18 70H

Shinko

Shinko E270SW4.50 D18 70H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
4.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870807

Највисока цена:  129,5 €

Цена по парче

129,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот