Споредете до 4 продукти:

Shinko E270SW 3.00 D21 57S

Shinko

Shinko E270SW3.00 D21 57S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
S
EAN:
8809692870852

Највисока цена:  125,2 €

Цена по парче

125,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,32 €

Назад кон врвот