Споредете до 4 продукти:

Shinko E270 5.00 D16 72H

Shinko

Shinko E2705.00 D16 72H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870746

Највисока цена: 

Назад кон врвот