Споредете до 4 продукти:

Shinko E270 5.00 D16 72H

Shinko

Shinko E2705.00 D16 72H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
H
EAN:
0745125243047

Највисока цена:  160,6 €

Цена по парче

160,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,08 €

Назад кон врвот