Споредете до 4 продукти:

Shinko E270 4.50 D18 70H

Shinko

Shinko E2704.50 D18 70H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
4.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
H
EAN:
0745125243061

Највисока цена: 

Назад кон врвот