Споредете до 4 продукти:

Shinko E270 4.00 D19 61H

Shinko

Shinko E2704.00 D19 61H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870814

Највисока цена:  125 €

Цена по парче

125 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,32 €

Назад кон врвот