Споредете до 4 продукти:

Shinko E270 4.00 D18 64H

Shinko

Shinko E2704.00 D18 64H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
H
EAN:
0745125243054

Највисока цена: 

Назад кон врвот