Споредете до 4 продукти:

Shinko E270 3.00 D21 57S

Shinko

Shinko E2703.00 D21 57S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
S
EAN:
0745125243085

Највисока цена: 

Назад кон врвот