Споредете до 4 продукти:

Shinko E240SW 100/90 D19 63H

Shinko

Shinko E240SW100/90 D19 63H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870739

Највисока цена: 

Назад кон врвот