Споредете до 4 продукти:

Shinko E240DW MT90 D16 74H

Shinko

Shinko E240DWMT90 D16 74H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
MT90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870715

Највисока цена:  166,7 €

Цена по парче

166,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,08 €

Назад кон врвот