Споредете до 4 продукти:

Shinko E240 100/90 D19 63H

Shinko

Shinko E240100/90 D19 63H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
H
EAN:
0745125243016

Највисока цена:  123,2 €

Цена по парче

123,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,08 €

Назад кон врвот