Споредете до 4 продукти:

Shinko 216SX 140/80 D18 70R

Shinko

Shinko 216SX140/80 D18 70R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
R
EAN:
4250663603575

Највисока цена: 

Назад кон врвот