Споредете до 4 продукти:

Shinko 216MX 90/90 D21 54R

Shinko

Shinko 216MX90/90 D21 54R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
R
EAN:
4250663603414

Највисока цена: 

Назад кон врвот