Споредете до 4 продукти:

Shinko 216MX 90/100 D21 57R

Shinko

Shinko 216MX90/100 D21 57R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
90
Висина:
100
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
R
EAN:
4250663603421

Највисока цена:  92,4 €

Цена по парче

92,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот