Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 225/70 R15 112/110S

Semperit

Semperit Van-Life 3225/70 R15 112/110S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
S
EAN:
4024067005248
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  112,5 €

Цена по парче

112,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот