Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 225/65 R16 112/110T

Semperit

Semperit Van-Life 3225/65 R16 112/110T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067005132
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  133 €

Цена по парче

133 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот